Aplikace Ozobot

Ozobot aplikace umožňuje hrát různé typy her s jedním nebo více robotů přímo na tabletu (doporučeno 9″ nebo více ). Aplikace obsahuje tři různé hry:

  • OzoDraw
  • OzoLuck
  • OzoPath

OzoDraw – kreslící hra navržená tak, aby podporovala tvořivé hry a interakci s robotem.


Aplikace vás také seznámí s barevnými Ozo kódy (OzoCodes) – intuitivním jazykem na vysoké úrovni, která umožňuje ovládat robota na základě barevného kódu.OzoDraw herní módy:

Ve FreeDraw a dětských hřišť režimech OzoDraw vám freestyle kreslicí prostředí pro vytváření stop a bludišť pro Ozobot navigovat. Buď můžete spustit na prostý plátně v režimu FreeDraw nebo si vybrat z mnoha bludiště prostředí jako východisko v režimu dětských hřišť.

OzoDraw také představil režim Challenge, který kombinuje jednoduchou logickou cvičení s učením základních funkcí Ozobot a barevných kódů. Vyřešení každé úrovni výzvou čelit Ozobot je nezávislou logiku a dostat robota od začátku do konce s použitím několika vybranými kódy.

Klíčové vlastnosti:

– Vytvoření základních až po složité skladeb s použitím barvy pro Ozobot navigovat.
– Pomocí funkce CodeDrop přetáhnout statické i kódy ve formě blikání na vaše bludišť a kreseb.
– Pomocí Extend funkci pro snadné připojení koncových bodů linie, i když Ozobot je na kolejích.
– uložit své nejlepší bludiště a pokračovat v hraní s nimi později.
– Více informací o kódech a logiky Ozobot zatímco řešení 23 úrovní bludiště v režimu Challenge.

OzoLuck – společenská hra o náhodě, kde Ozobot „věští“


OzoLuck využívá nezávislé chování Ozobota k navigaci v bludišti a vybere náhodně „šťastný“ výsledek. Tato hra obsahuje kolekci několika zajímavých a vizuálně odlišných bludišť s nastavitelným rozsahem výsledku (2-8 hráčů nebo odpovědí). Režim DoublePlay umožňuje vítězný hráč hrát další kolo, aby si hlavní cenu nebo splnit další přizpůsobitelné cíle.
OzoLuck konfigurace hráč funkce umožňuje přidávat fotky, obrázky a jména ke každému výsledku. Navíc OzoLuck přichází s několika přednastavených možností rychlého začít hrát hry s čísly, kostky, magic 8-ball, atd

OzoPath – jednoduché nebo dvojité hráče tile-based strategie hra pro Ozobot.


OzoPath je cílem je naplnit 5×5 hrací desku pomocí náhodně objevit cestu dlaždice tak, aby Ozobot může pohybovat od začátku až do konce dlaždice. Hra vyžaduje dlaždice, které mají být sestaveny do připojeného síťového módu a herní engine ukazuje hráči platné možnosti umístění na každý tah.

V režimu pro jednoho hráče, úkolem je dokončit cestu a dostat robota pro koncového dlaždice. V režimu duálního hráč, hra může být hráč s jedním nebo dvěma Ozobots. V prvém případě je každý hráč dostane domovskou základnu, a oni se střídají zatáčky a používat útočné a obranné strategie, aby se Ozobot na své koncové dlaždice. Ten dual-bot verze hry má dvě startovní tašky a úkoly hráče, aby si jejich Ozobot první koncové dlaždice vyhrát zápas.

OzoPath obsahuje několik herních variant a funkce ve hře, jako je tah časovače a speciálních režimech vymazání dlaždice.